.:.:.
Best selection of premium Joomla 1.6 templates

Hakkımızda;

Notebook tamiri ve onarımı notebook servisimizde uzman kadromuz ile marka bağımsız olarak yapılmaktadır.

Notebook Lcd ekran değişimi, notebook klavye değişimi, notebook anakart değişimi ve tamiri, notebook optik okuyucularının temizlenmesi ve değişimi, darbelerden ve yıpranmadan kaynaklanan notebook kasa, menteşe ve butonların değişimi ve tamiri, notebook harddisk değişimi, notebook batarya hücrelerinin yenilenmesi ve tüm Notebook Arızalarınızın giderilmesi firma politikası olarak benimsediğimiz hızlı çözüm garantisi ve uygun fiyat ile müşterilerimize sunulmaktadır. Notebook’unuzun markası ne olursa olsun bizi arayabilirsiniz.

Küçük ve orta ölçekli firmaların sürekli değişen Bilgisayar Sistemleri ihtiyaçlarını karşılayarak, her türlü çevre birimleri satışını yapmakta, satış sonrası desteğini vermekteyiz.

Üzerinizdeki bu yükü alarak, sistemlerinizin teknik bakım ve onarımını üstlenir. Şirketiniz için her türlü teknik desteği en uygun şarlarda size sağlıyoruz.

Notebook Tamirinde Biz,

  • Notebook Tamiri ve Notebook Onarımında Firmamız,

    Marka Bağımsız Notebook tamiri ve notebook onarımı konularında uzman ekibimiz size en kısa zamanda arızalı notebookunuza doğru teşhisi koyarak bilgi vermektedir. Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım hizmetleri verilmektedir. Müşteriden onay alındıktan sonra notebook onarımına geçilmektedir. Notebook tamir sürecimiz üründeki arızanın durumuna göre 1 ile 7 iş gününü bulmaktadır.

  • Notebook Arıza Tespiti,

    Servisimize tamiri ve bakımı için getirilen bilgisayarlarınız öncelikle teknik eleman tarafından arızası ve sorunlarının tespiti yapılır size bilgisi verilir ve sizden onay alındıktan sonra tamiri ve bakımı yapılır.Servisimize getirmiş olduğunuz bilgisayarlarınız içi arıza tespit ücreti alınmamaktadır.

  • Yenilikçi Çözümler,

    Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ayrıca PC donanım ürünleri, yazıcılar, yazıcı sarf malzemeleri, network malzemeleri, sunucu ürünleri gibi ürünlerin satışı ve teknik desteğini yapıyoruz.