Teknik Bilgisayar Bilişim Hizmetleri

      Genç ve dinamik kadrosuyla hızla büyüyerek konusunda deneyimli ve uzman bir çalışma topluluğuna dönüşmüştür. Gençliğin verdiği dinamizmle hızla yükselerek sektörünce hedeflediği noktalara gelebilmek için çaba sarf etmekte olan ve kendini sürekli yenileyen bir firmadır.

      Müşteri memnuniyetini ve beraber çalışılan şirketlerin menfaatlerini de en ön planda tutmak şirketimizin hizmet anlayışını özetleyen bir kavramdır. Yaptığımız her çalışma bizim için bir sorumluluk ve ciddiyet; her çalışılan kurum da bizim bir çözüm ortağımızdır.

     2003 den beri bilişim sektöründe, 2011 yılından bu yana firma olarak yapılan tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya ve siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Kısaca Biz

Bilgisayar kurulumu, Bilgisayar donanımı, Notebook tamiri, Anakart tamiri, Chip değişimi, Mevcut sistemin yükseltilmesi, Yedekleme sistemleri kurulumu. Network kurulumu, Çok kullanıcılı sistemler için yerel Ağ Kurulumu, Yapısal Kablolama, Wireless Ağ kurulumu, Daha Hızlı ve Daha Güvenli Network trafiği bakımı ve Danışmanlık Hizmetleri, Kurumsal web sayfası tasarımı.

Faaliyet alanınız ya da şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda sıra dışı ya da iş odaklı tasarımlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Tasarım uzmanlarımız kurumsal imajınızı en iyi şekilde yansıtırken, web sitenizin internet ortamında sorunsuz çalışma ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verme konularına dikkat eder.

1 - Müşterilerden gelen her marka notebook tamiri , lcd, anakartların onarım ve bakımlarının yapılması. Web tasarım ile müşterilere kurumsal kimlik hazırlama.

2 - ADSL de bağlantı problemleri yaşayan müşterilere teknik destek sağlayarak bağlantı problemlerini cözmek, gerekiyorsa ekip yönlendirmesi gercekleştirerek enkısa sürede internet bağlantısı kurabilmelerini sağlamak.  TTnetmobil problemlerinde müşterilere  yardımcı olmak.

3 - Bilgisayar satışı,montajı,parca deyişimi,yazılımsal ve donanımsal hataları cözümeleme.

4 - Müşterilerden gelen arızalı anakartların tamiri ve bunlara ek olarak, bilgisayarların işletim sistemlerinin kurulumu ve bakımlarının yapılması.

Firmamızdan Görüntüler

  • Bilgisayar Sarf Malzemeleri Teknolojiye Dayir Her Şey

    Aradığınız tüm teknoloji ürünlerine en iyi ve en ucuz fiyata sahip olabilirsiniz. Adaptör, Şarj Aleti, Kalvye, Batarya, Hoparlör, Oyun Koları, Hafıza Kartları ve benzeri bir çok çeşit ve ürün yelpazesi.
  • Bilgisayar ve Notebook Tamir Servisi Her Marka Laptop Tamiri, Garantili Hizmetler

    Bilgisayar satışı bakım ve onarım hizmetleri. Müşterilerden gelen her marka notebook tamiri , lcd, anakartların onarım ve bakımlarının yapılması. Ümarineye ve bölgesine servis hizmetleri.
  • Tablet Tamir Serivisi Her Marka Tablet Tamiri, Lcd Tamiri

    Tablet ekranınız kırıldıysa dert etmeyin. En uygun fiyata ekranını değiştiriyor, tabletinizde arıza varsa gideriyoruz. Ümraniye ve kemerdere bölgesinde yerinde hizmet veriyoruz.

Foto Galeri